Найкращий із усіх доказів є досвід (Френсіс Бекон).

сервис, установка, настройка, ремонт, навигацииВпровадити нову технологію у виробництві неможливо самотужки – без порад та допомоги досвідченого спеціаліста такі спроби будуть приречені на невдачу. Фахівець, маючи за своїми плечима не один успішний проект однозначно може виходячи зі свого досвіду проаналізувати поставлені задачі та винайти найоптимальніше їх вирішення по заданим критеріям (терміни, якість, функціональність та вартість).

 

Накопивши величезний досвід у різних проектах по керованому землеробству, наші фахівці можуть допомогти Вам у впровадженні нових проектів, покращенні старих, та вирішенні існуючих проблем.

 

В останні роки, більшість господарств, зрозумівши доцільність впровадження новітніх технологій, активно впроваджувала та вивчала паралельне водіння, контроль техніки в режимі онлайн, картування врожайності, агрохіманалізу та інші технології. Але, зрозуміло, що фахівці здобуваючи новий досвід та знання нерідко змінюють роботу шукаючи ліпші умови праці. І в такому випадку, технології що були впроваджені починають давати збій, бо тільки одна людина займалася підтримкою цих самих технологій. Можна приводити безліч прикладів, але кожен і сам може пригадати не один приклад.

 

Інша справа, коли інколи виникає ситуація, що обладнання для точного землеробства перестає працювати як потрібно, або ви хочете щось в ньому змінити, доповнити… Можна звернутися в Компанію, що продала це обладнання, або до дистриб’юторів цієї компанії. Але ж більшість компаній займається продажем обладнання і мало хто спеціалізується на ремонті або налагодженні. Можна пригадати декілька випадків, коли для налагодження певних систем під час продажу викликали іноземних спеціалістів. Ми давно вже працюємо на цьому ринку, і маємо багато дружніх зв’язків із колегами-фахівцями у цій галузі. У нас є багато можливостей Вам допомогти та з економити багато коштів, часу та нервових клітин.

В будь якому випадку, ЛОГІЧНИМ є те: якщо у Вас виникла певна потреба у допомозі із керованим землеробством, телефонуйте НАМ, і дізнайтесь чим ми можемо Вам допомогти.