"ОХОРОНА ГРУНТІВ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЇХ РОДЮЧОСТІ"

  В м. Одеса 16-17 вересня 2015 року проходила конференція "ОХОРОНА ГРУНТІВ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЇХ РОДЮЧОСТІ", представники департаменту з продажу компанії "Агро Інвест" прийняли участь у конференції.

  В ході конференції було висвітлено актуальні складові для розвитку та охорони грунтів України. Учасники конференції виступали із доповідями на теми: «Охорона грунтів як передумова розвитку і збереження аграрного сектору України», «Системи нормування меліоративних навантажень на ґрунтовий покрив під виноградними насадженнями», «Сучасні проблеми анторопогенної еволюції грунтів і збереження їх родючості».

  Оскільки «Агро Інвест» є офіційним представником компанії Wintex (Denmark) та Nietfeld (Germany) на території України і забезпечує постачання, установку і налаштування обладнання, постачання запасних і витратних матеріалів, а також виконує гарантійне і післягарантійне обслуговування даного обладнання. На конференції "ОХОРОНА ГРУНТІВ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЇХ РОДЮЧОСТІ" було представлено пробовідбірники Wintex 1000 та Nietfeld N2005, DuoProb 60 та також програмне забезпечення “SMS Mobile” американської компанії  «Ag Leader technology».