Основна спеціалізація нашої компанії - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА.

Точне землеробство

В основі наукової концепції точного землеробства лежать уявлення про існування неоднорідностей в межах одного поля. Для оцінки і виявлення цих неоднорідностей використовуються новітні технології, такі як системи глобального позиціонування (GPS, ГЛОНАСС), спеціальні датчики, аерофотознімки і знімки зі супутників, а також спеціальні програми для агроменеджмента на базі геоінформаційні системи (ГІС).

 Зібрані дані використовуються для планування висіву, розрахунку норм внесення добрив та засобів захисту рослин (ЗЗР), точнішого передбачення врожайності і фінансового планування. Дана концепція вимагає обов'язково приймати до уваги локальні особливості ґрунту / кліматичні умови. В окремих випадках це може дозволити легше встановити локальні причини хвороб або ущільнень.

На середньому заході США точне землеробство асоціюється не з концепцією сталого землеробства, а з науковим підходом в агробізнесі, який прагне максимізувати прибуток, вносячи добрива тільки на тих ділянках поля, де добрива дійсно необхідні. Слідуючи цим ідеям агровиробники застосовують технології змінного або диференційованого внесення добрив в тих ділянках поля, які ідентифіковані за допомогою GPS-приймачів і де потреба в певній нормі добрив отримана за допомогою карт агрохіманалізу і карти врожайності. Тому в деяких ділянках поля норма внесення або обприскування стає менше за середню, відбувається перерозподіл добрив на користь ділянок, де норма повинна бути вище, і, тим самим, оптимізується внесення добрив.

Точне землеробство може застосовуватися для покращення стану полів і агроменеджменту, за кількома напрямками:

  • агрономічний: з урахуванням реальних потреб культури в добривах удосконалюється агровиробництво
  • технічний: здійснення менеджменту на рівні господарства (зокрема, поліпшується планування сільськогосподарських операцій)
  • екологічний: скорочується негативна дія сільгоспвиробництва на навколишнє середовище (точніша оцінка потреб культури в азотних добривах приводить до обмеження застосування і розкидання азотних добрив або нітратів)
  • економічний: зростання продуктивності та/або скорочення витрат підвищують ефективність агробізнесу (зокрема, скорочуються витрати на внесення азотних добрив)
  • електронний: запис і зберігання історії польових робіт і урожаїв може допомогти як при подальшому ухваленні рішень, так і при складанні спеціальної звітності про виробничий цикл, яка все частіше вимагається законодавством розвинених країн.
Найчастіші запитання

Як правильно вибрати систему паралельного водіння? 


Насамперед тип системи паралельного водіння обирається виходячи з операцій для яких буде застосовуватися дане обладнання. Якщо це виключно операції, пов'язані з розкиданням і обприскуванням хімії з шириною захвату до 14 м, достатньо використовувати візуальні системи паралельного водінняmojoMINI які вказують на зміщення відносно заданої лінії і не вимагають автоматичного управління. При обприскуванні багатосекційними штангами можна застосовувати автоматичний пристрій для автоматичного відключення секцій, що позбавить від небажаних перекриттів "забудькуватими" трактористами. 

 

Для посіву непропашних культур рекомендується використовувати систему паралельного водіння до складу якої входить компенсатор нерівностей рельєфу (гіроскоп). На сьогоднішній день таким пристроєм оснащуються тільки автопілоти mojo3D Quick Steer, mojoGLIDE 


Для посіву просапних культур з шириною міжрядь від 18 см можна встановлювати автопілот mojoGLIDE(точність + / - 8-10 см.) 

 

Для посіву просапних культур з шириною міжрядь менше 15 см рекомендується використовувати автопілот з базовою станцією mojoRTK (точність + / - 2-4 см.) 

 

Чи можна використовувати з mojoRTK інші бортові термінали (монітори)? 


mojoRTK створений не для того, щоб Ви працювали тільки з однією конкретною системою. Ви можете використовувати той термінал (монітор), до якого Ви звикли або той, який Вам більше до вподоби. Призначення mojoRTK - забезпечити Вас надійною, точної і стабільно працюючою системою паралельного водіння, яку ви можете пристосувати до всіх робіт, починаючи з внесення міндобрив і закінчуючи посівом просапних культур. 

 

MOJORTK може видавати координати у форматі NMEA для його використання з іншим обладнанням та підтримує стандарт ISO 11783, що дозволяє йому працювати майже з усіма бортовими терміналами (моніторами). 

 

Чи потрібно платити за сигнал? 


Ні! 


Система паралельного водіння mojoRTK дає Вам точність 3 см без будь-яких додаткових платних сигналів з достовірністю 99%. 


Яким чином здійснюється сервісна підтримка mojoRTK? 

 

Навігаційна система mojoRTK представляється першою в світі автоматичною системою паралельного водіння, що може повністю обслуговуватися дистанційно через Інтернет завдяки сервісному центру Virtual Wrench ™. Ви просто натискаєте кнопку на новігаторі і через декілька хвилин Вам зателефонує сервісний інженер. Він відповість на всі питання і допоможе налаштувати Ваш mojoRTK

 

Справа в тому, що кожен mojoRTK оснащується GSM-модулем, що дозволяє йому з'єднуватися з сервісним центром Virtual Wrench ™ через мережу Інтернет, і дає можливість службі підтримки переглянути всі налаштування mojoRTK і бачити поточну картинку на моніторі Вашого mojoRTK. Тобто у випадку, коли Ви щось випадково зробили не так і не знаєте що робити, Вам допоможуть усунути проблему, не виходячи з кабіни трактора. 


Чи можна встановити на трактор або обприскувач mojoRTK? 


mojoRTK може працювати з автопілотами різних виробників. Список таких систем наведено на цьому сайті. 


Що можна отримати від mojoRTK крім паралельного водіння? 


mojoRTK - базова система, зроблена з можливістю розширювати її функції в майбутньому. Програмне забезпечення постійно оновлюється і збагачується додатковими важливими функціями, що необхідно в роботі. Щоб дізнатися про оновлення в mojoRTK, читайте новини на сайті.